Wizualizacja Inwestycja na Pradze Południe - KORSO
KORSO Mińska 17

Inwestycja znajduje się u zbiegu ulic Mińskiej i Bliskiej - jedynie 10 minut od Centrum.

Artystyczny, postindustrialny charakter odnowionej dzielnicy przyciąga zróżnicowane grono mieszkańców. Freelancerzy chętnie pracujący w lokalnych kawiarniach, rodziny z dziećmi, single czy studenci - tu każdy czuje się jak u siebie, niezależnie od tego, czy mieszka tu od zawsze, czy właśnie przeprowadził się z drugiego końca Europy. 

Nic dziwnego - Kamionek to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się części prawobrzeżnej Warszawy, ważna część miejskiej tkanki o własnej, niepowtarzalnej atmosferze. Dawne fabryki występują tu ramię w ramię z nowoczesną architekturą, tworząc niepowtarzalny krajobraz. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się kultowe kawiarnie, restauracje, galerie, Muzeum Neonów oraz Uniwersytet SWPS. Pobliski Stadion Narodowy pozwala na uczestnictwo w najważniejszych wydarzeniach sportowych i kulturalnych. Nieopodal znajdują się również tereny zielone: Park Skaryszewski i Kanał Kamionkowski, które dają możliwość wyciszenia. To dobre miejsce do życia, pracy, wypoczynku i rozwoju.

Zobacz mieszkania
O inwestycji

Myślimy o różnorodnych potrzebach. Wybieraj wśród 80 mieszkań o metrażach od 31 do 101m².

Funkcjonalnie rozplanowane mieszkania zapewnią Ci komfort i pozwolą na twórczą aranżację. Duże okna dają dostęp do naturalnego światła, które ma ogromny wpływ na Twoje samopoczucie. Wszystkie mieszkania posiadają balkony, loggie lub tarasy, w mieszkaniach na parterze zaprojektowane są prywatne ogródki, w których z łatwością zaaranżujesz strefę relaksu. 

Do mieszkań usytuowanych na ostatnich piętrach przynależą tarasy z widokiem na panoramę miasta.

Wizualizacja Inwestycja na Pradze Południe - KORSO

KORSO sprawi, że odkryjesz nową jakość życia.

Funkcję mieszkalną dziewięciokondygnacyjnego budynku uzupełnią dwa lokale usługowe. W inwestycji znajdzie się ponad sześćdziesiąt miejsc parkingowych (w tym również z możliwością ładowania samochodów elektrycznych) oraz komórki lokatorskie. 

Wszystko to tworzy spójną, dobrze zaplanowaną całość. To przemyślana koncepcja, która maksymalnie wykorzystuje potencjał przestrzeni i sprawi, że Twoja codzienność zyska zupełnie nową jakość.

Budynek zaprojektowała warszawska pracownia Latergrupa Architekci. Bryła to ukłon w stronę lokalnej architektury i historii Kamionka. Wyższe fragmenty budynku zostały zwieńczone „latarniami” przeszklonych loggii, które w charakterystyczny sposób wystają z elewacji i spoglądają na okolicę.

Elewacja w ciekawy sposób łączy ozdobny tynk, połyskujący w słońcu z wyrazistą fakturą klinkieru i stalowymi balustradami balkonów, doskonale wpisując się w krajobraz okolicy.

Wizualizacja Inwestycja na Pradze Południe - KORSO
ATUTY LOKALIZACJI

Zamieszkaj 10 minut od tętniącego życiem serca stolicy!

Wiemy jak cenny jest czas, szczególnie, gdy śpieszysz się na ważne spotkanie i każda minuta jest na wagę złota. Mieszkając w KORSO możesz przemieszczać się szybko i tak, jak lubisz. W pobliżu znajdziesz liczne przystanki autobusowe i tramwajowe. Niedaleko usytuowana jest również stacja Metro Stadion Narodowy. 

Wolisz samochód? Podróż na lewy brzeg Wisły zajmie Ci jedynie 7 minut! A jeśli planujesz dalszą podróż, możesz skorzystać z pobliskiego dworca kolejowego Warszawa Wschodnia.

RYTM MIASTA I BLISKOŚĆ NATURY

Poczuj rytm miasta i jednocześnie bądź blisko natury

Wyrazisty charakter postindustrialnych dzielnic od lat inspiruje ludzi na całym świecie. Kamionek również skupia mieszkańców ceniących niezależność, a jego artystyczny duch przyciąga środowiska twórcze. Trudno się dziwić, jeśli spojrzymy na bogatą ofertę kulturalno-rekreacyjną tej części miasta. To tu siedzibę mają Teatr Powszechny, Muzeum Neonów, Symphonia Varsovia czy Muzeum Warszawskiej Pragi. 

Masz ochotę na kulinarne eksperymenty? Liczne restauracje i lokalne kawiarnie zapraszają, by spędzić w nich czas i sprzyjają spotkaniom. A gdy zechcesz odpocząć od wielkomiejskiego pędu, możesz wybrać się do pobliskiego Parku Skaryszewskiego. Poranna sesja jogi, rodzinny piknik czy spacer z ukochanym czworonogiem - w takim otoczeniu będą podwójnie przyjemne!

INWESTOR

Soho Development Homes and More to doświadczenie i wiedza zespołu ludzi będących współautorami sukcesu inwestycji deweloperskich zrealizowanych na warszawskiej Pradze przy ulicy Mińskiej.

Stworzono tam nietuzinkowe miejsce na skalę całej Warszawy, enklawę złożoną z restauracji, handlowej alei oraz inwestycji mieszkaniowych takich jak Rebel One, Kamion Cross, Wars, Feniks, Verbel oraz Sava Mińska 25. W ramach projektu oddano do użytkowania 740 mieszkań oraz 40 lokali usługowych. Kolejna warszawska inwestycja zlokalizowana w ścisłym centrum to Emilii Plater 15, gdzie powstało 40 luksusowych apartamentów oraz jeden lokal usługowy. Zrealizowany został również projekt hotelowy Bergo Resort & SPA w Szklarskiej Porębie, gdzie powstało 140 apartamentów inwestycyjnych. 
Obecnie realizowany jest projekt Kalbornia Mazury nad jeziorem Dąbrowa Wielka, gdzie w pierwszym etapie powstaje 35 luksusowych, całorocznych domów.

Sprawozdanie finansowe za 2023 – spółka Mińska Korso sp. z o.o.
Pobierz

BIURO SPRZEDAŻY

KORSO Mińska 17

Przed wizytą prosimy o wcześniejszy kontakt z biurem sprzedaży
i umówienie się na spotkanie:

BIURO SPRZEDAŻY

// Grupa dane // START
Pole wypełnione poprawnie
Wypełnij pole
Pole wypełnione poprawnie
To nie jest nr telefonu
Pole wypełnione poprawnie
To nie jest adres email
Pole wypełnione poprawnie
Wypełnij pole
Pole wypełnione poprawnie
Musisz zaznaczyć to pole
Pole wypełnione poprawnie
Musisz zaznaczyć to pole
Pole wypełnione poprawnie
Musisz zaznaczyć to pole
Pole wypełnione poprawnie
Musisz zaznaczyć to pole
Pole wypełnione poprawnie
Musisz zaznaczyć to pole
Pole wypełnione poprawnie
Musisz zaznaczyć to pole

Przedstawione wizualizacje oraz modele budynków mają charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków.